Ортопедичні матраци
1 564 грн.
3 282 грн.
4 572 грн.
3 465 грн.
2 541 грн.
1 585 грн.
2 237 грн.
3 110 грн.
3 296 грн.
7 983 грн.
9 356 грн.
7 805 грн.
5 663 грн.
9 552 грн.
7 221 грн.
5 650 грн.
4 493 грн.
3 053 грн.
4 548 грн.
1 091 грн.
1 393 грн.
3 397 грн.
6 229 грн.
3 054 грн.
6 021 грн.
4 236 грн.
5 009 грн.

Комфорт, здоров'я і рівень енергії на прийдешній день безпосередньо залежить від якості нашого сну. Неправильно підібрані ліжко, матрац і ковдру з подушкою здатні стати причиною не тільки поганого настрою в момент пробудження, але і болю в шиї, спалахи алергічної реакції і просто елементарної безсоння. Щоб не пошкодувати про здійснену покупку, рекомендується вибрати і замовити матрац в спеціалізованому магазині або в мережі онлайн-продажів, де асортимент матрацній продукції буквально кишить різноманіттям моделей і декорів. Типовий матрац повинен максимально відповідати кільком важливим критеріям, серед яких ступінь пружності виробу, його розмір і, звичайно, ортопедичні властивості. Зайве жорсткий матрац віджимає судини, порушуючи оптимальне кровопостачання деяких органів. Неприпустимо м'який матрац, скоріше, відіграє роль гамака, сон на якому призводить до порушення постави і, як наслідок, негативним навантаженням на легені і серце сплячої людини. Розмір матраца повинен переважати над зростанням свого власника на десять-п'ятнадцять сантиметрів, щоб тілу людини було зручно у власному ліжку в будь-якій позі. Ортопедичні можливості матраца повинні повторювати контури хребта, забезпечуючи організму повноцінний сон.
Типи матраців для нічного відпочинку
Вирушаючи купити матрац, доведеться досить критично поставитися до особливостей індивідуального статури і показниками ваги. Наявні проблеми із зайвими кілограмами зобов'язують покупця віддати перевагу матрацу з більш щільним наповнювачем, здатним забезпечити перевантаженому хребту адекватну підтримку. Споживачеві із середньою вагою ідеально підійде матрац зональної жорсткості, а худорлявим і літнім людям краще купити матрац недорого на досить м'якому наповнювачі, відпочинок на якому буде комфортним і зручним. Залишається вибрати тип матраца під індивідуальні потреби і переваги. Пружинний матрац з залежним блоком, основою якого є металева рама з зчеплених між собою пружин, що не має ортопедичний ефект в силу того, що тиск на пружину провокує стиснення розташованих поруч ланок. Незалежний пружинний блок повністю складається з автономних пружин. Кожна розташована в окремому чохлі, що наділяє матрац ортопедичними властивостями. А ось модель матраца без пружин, що складається з одного або ж кількох шарів монолітного наповнювача, не тільки наділена відмінним ортопедичним ефектом, а й протистоїть нагромадженню пилу і розмноженню білизняних кліщів і шкідливих бактерій. З матрацом без пружин ваш сон буде міцним, а спальна кімната знайде істинний комфорт.
Ортопедичний матрац - критерії вибору
Спеціальний ортопедичний ефект досягається адекватної сукупністю певних якостей матраца, на які слід покладатися під час вибору вироби. Основа такого матраца повинна приймати форми тіла в процесі сну, забезпечуючи хребту правильне положення. Якщо у потенційного покупця є проблеми з хребтом, то йому слід звернутися в інтернет-магазин матраців, щоб вибрати модель з високотехнологічним пінним наповнювачем і ефектом пам'яті. Відмінними характеристиками володіє «начинка» з пінополіуретану, пружна і еластична, що зберігає свою первісну форму протягом декількох років. Міцний і жорсткий, але при цьому досить легкий матеріал штучний латекс стане хорошим варіантом для спальні, оформленої в стилі мінімалізму, а м'який і стійкий до вологи матрац з холлофайбера вдало впишеться в «кантрі» дизайн. Люди, не схильні до алергічних реакцій, можуть сміливо купувати матраци з натуральними наповнювачами: кінський волос і овечою вовною, повстю і кокосовим волокном.
Чохол для домашнього матраца
Матеріал, що використовується для захисту «начинки» матраца, як правило, відрізняється підвищеною міцністю і повноцінної циркуляцією повітря. Якісний чохол повинен протистояти проникненню випадково пролилася рідини до наповнювача, а також потрапляння пилу на внутрішній блок матраца. Для поліпшення функціоналу захисних чохлів їх просочують спеціальними складами з антибактеріальними, водовідштовхувальними і пилозахисними властивостями. Матрац, призначений для використання в зимовий період року, зазвичай покритий чохлом з вовни, а літній варіант одягнений в бавовна. На недорогі матраци часто одягають чохли зі змішаних або синтетичних матеріалів, а моделі, що відносяться до середньої цінової категорії, одягаються в жакардову тканину, в складі якої переважає натуральна бавовна. Цікавим нововведенням на сучасному ринку матраців стали бавовняні чохли з мікродобавками, що перешкоджають накопиченню статичної електрики під кодовою назвою «антистрес». Таке покриття надзвичайно сприятливо позначається на якості сну і нормалізації психологічного здоров'я домочадців.